Skip Navigation Links
 
 
Gümrükleme

Gümrükleme sürecinde geçen zamanın en aza indirgenmesine önem veriyoruz
Üye Girişi

RENK  GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ  LTD.ŞTİ.

 

Dış ticaretin gereği olan hizmetleri en sorunsuz şekilde sunmak amacı ile kurulmuştur. Bu hedefimizi hiçbir noktada ödün vermeden gerçekleştirmek arzumuz  ve taahhüdümüzdür. Bu amaçla profesyonel bir ekip ve takım ruhu anlayışı içinde hizmet vermeyi planlıyoruz.

 

Hizmet standartlarımızı özetler isek :

 

A.     GÜMRÜKLEME HİZMETLERİ

 

1.       İthal veya ihracını yapacağınız ürünün gümrük tarife pozisyonu, vergi ve fon oranlarını ve İthalat rejimi tebliğlerindeki özel şartlarını şirketimizden talep edebilirsiniz.

 

2.       Gümrükleme için gerekli evrakların eksiksiz ve zamanında teslim edilmesi koşulu ile Gümrükleme işlemleriniz iki iş günü içinde tamamlanacaktır.

 

3.       Malınızın faturaya göre eksik olması veya hasara uğraması halinde zararın ilgili sigorta Şirketinden  karşılanması için rezerve raporu hazırlatır ve hasar ve eksikliğin eksper Tarafından tespiti yaptırılır.

 

4.       Vergi mevzuatı kapsamında  ödenecek vergi ve harçlar ile ilgili işlemleri şirketimiz Yürütecektir.

 

5.       Nakliyeci firmadan ilgili evraklar ve ordino alım işlemleri şirketimiz tarafından Yapılacaktır.

 

 

B.     SİGORTA HİZMETLERİ

 

Gümrükleme işlemlerinizi yakından takip eden şirket elemanımız talebiniz halinde yükleme Tarihinde konşimento numarası veya plaka bildirilmek kaydı ile all risk , veya talebiniz Halinde tam ziya olarak  malınızla ilgili nakliye sigorta poliçesi düzenlettireceklerdir.

 

Hizmet ve çalışma standartlarımız kısaca özetledikten sonra aynı profesyonellik anlayışı İçinde işlerliğini sağlayarak samimi çalışma ortamları diler, saygılarımızı sunarız.

 

 

RENK GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD ŞTİ.

 

ERDAL DAĞIDIR- HASAN BASRİ BAŞARAN

Powered By Kerim Çagman